0212 657 08 43
 info@maxipcmarket.com

           Web Tasarım Fiyatları ne kadar ?     Web tasarım Fiyatları

Her şirketin bilinirlik ve firma prestiji açısından müşterilerine sunduğu en önemli kaynak web sitesidir. Müşterilerinizin web sitesinde dikkat ettikleri ilk şey sizin hakkınızda sunulan bilgilere kısa sürede ve kolay erişmesidir.Burada web tasarım yapan firmanın önemi ortaya çıkar. İyi bir web sitesi müşterilerinizin size güvenmesini sağlar. Müşteriler ofisinize gelmeden ilk olarak sizin web sitenizi inceler.

Web tasarım yapımında çalışacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriterler ; web tasarım firmasının kaç yıllık geçmişi olduğu, daha önce çalıştığı müşteri porföyü ve internet sitesini teslim süresidir.

Site fiyatınında önemli kriter olduğunu düşündüğümüzden fiyatları olabildiğince piyasa şartlarına uygun hale getirmeye çalıştık. Öyleyse sizi web tasarım fiyatları nasıl belirlenir bu konuda bilgilendirelim.

Öncelikle yaptırmak istediğiniz site, kurumsal bir firma web sitesi ise sade, müşterilerinize hem tasarım yönünden göze hitap eden, içerik olarak güncel bilgilerinizi site içinde kaybolmadan öğrenebilecekleri bir site tasarımı tercih etmelisiniz. Sitenizde kaç adet sabit sayfa tasarım olacağı, kaç sayfanın güncellenebilir olacağı , cep telefonu ve tablet gibi ortamlara uyumlu responsive olması web tasarım fiyatlarını belirleyen başlıca özelliklerdir.

Daha fazla bilgi için web tasarım fiyatları sayfamıza tıklayabilirsiniz.
Yada ayrıntılı bilgi için 0212 657 08 43 no'lu irtibat numaramızdan arayabilir, sitenizin tasarımı hakkında görüşebilmemiz için site tasarım teklif formu ile bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.     Web Sitesi Fiyatları

İstanbul web tasarım firmaları içinde uzun yıllar tecrübesi ile firmaya özel site tasarım hizmeti sunan firmamız, tasarım ve yazılımda daima yeni teknolojileri takip ederek hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul ve ayrıca Türkiye'nin tüm illerine web dizayn hizmeti sunan Maxi Web Tasarım'ın diğer web tasarım firmaları ile ayrılan en önemli özelliği müşterilerine binlerce site şablonundan firmaya özel site tasarlamasıdır.

Kurulduğumuz günden beri ticaret dünyasının web sitesi ihtiyaçlarını karşılayan firmamızın ilk prensibi öncelikle müşteriyi ve yaptığı işi iyi analiz etmek, firmanın bu doğrultuda nasıl bir web sitesi ile temsil edileceğini belirlemektir.

İhtiyacınız olan profesyonel web tasarım hizmetlerimizden sizde yararlanmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Maxi Web Tasarım ® 1995 - 2017