0212 657 08 43
 info@maxipcmarket.com

           Web Tasarım     Web tasarım

Web siteniz firmanızın internetteki vitrinidir. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtan bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Tasarımınız için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, firmanız için nasıl bir web sitesi kurulması gerektiğini araştırıyor ve sizlerle fikirlerimizin kesiştiği bir web tasarım ortaya çıkartıyoruz.

Maxi Web ihtiyacınız olan her türlü kurumsal , firmalara özel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile oluşturuyor.

Web tasarım; firmanızın kurumsal kimliğinize uygun olmalı, hızlı açılmalı, özgün içerikli olmalı, web sitesi yönetim panelli ise kullanım kolaylığı olmalı, görsel açıdan kalite olmalı, web siteniz kullanıcılar ile iletişim kurmalı, Ayrıca web sitesi firmanızın prestijidir. Tasarımcınızdan web sitenizin web güncelenebilir olmasını isteyin. Güncellenebilir web sitesi ise yönetim panelli web sitesi yaptırmaktan geçer ve alanında uzman profesyonel tasarımcılar yapmalıdır.

Web Dizayn ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil , yatırım olduğunu düşünerek başlarsanız yeni gelir kaynağınız olacaktır.

Web hizmetlerimiz sabit tasarım özellikli veya yönetim panelli güncellenebilir web siteleri olarak ikiye ayrılır. Yada her ikisinin bir arada olduğu web sitesi tercih edebilir, web sitenizin içinde hangi bölümlerin olacağını kendinizde belirleyebilirsiniz. Tercih ve isteklerinize göre sizden görseller ve içerik yazılarınız gibi dökümanlar isteyerek web tasarımınıza başlıyoruz. Tasarımı başlanırken web sitesi örneklerimize ve binlerce tasarım şablonlarına bakabilir, firmanıza uygun bir web tasarımı seçebilirsiniz.

Web Tasarımı , ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur.

Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır.

Tasarım ve yazılım hizmetleri alanlarında uygun web tasarım fiyatları ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Projeleriniz ve şirket web tasarımı için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formu sayfamızdan teklif isteğinde bulunabilirsiniz.


     Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım firmaları içinde google'da üst sırada yer alan firmamız web sitesi yapımında uzun yıllardır edindiği tasarım tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. İnternette yer alıp tanıtım yapmak veya ürün satışı yapmak isteyen her ölçekten şirketler için; uygun, profesyonel ve en son bootstrap, css vb. kod ve yazılım kullanılarak güncel teknoloji ile yenilikçi profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz.

Profesyonel web tasarımı firmanızın ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturmaktayız. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla web siteleri olan önem kazanmıştır. Kullanıcılar internet sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtmalı ve profesyonel tasarım olmalıdır.

Uzman kadromuz ile şirketinizi bir geliştirilebilir yazılım alt yapısıyla tüm profesyonel web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Cep telefonlarından web sitelerine giren ve alışveriş yapan müşterilerin memnuniyeti ve kullanıcı ve google dostu olması adına profesyonel internet sitesinin yönetilebilir olması, mobil uyumlu olması ve estetik site tasarımı olması önemlidir. Bu yüzden şirketinizin profesyonel web tasarım sayfasını yaptırırken internet web kullanıcılarını ve müşterilerinizi önemseyen bir internet sayfası yaptırmak; şirketinizin web üzerindeki faaliyetini sürdürmesi için yararlı olacaktır.

Responsive profesyonel web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayın. Yönetilebilen, mobil uyumlu, estetik web siteleri Maxi Web Tasarım'da...

İstanbul'da kurulmuş olan web tasarım şirketimiz Türkiye genelinde müşterilerimize, profesyonel web tasarım ve kendi geliştirdiğimiz güncellenebilir yönetim paneli yazılımımızı sunuyoruz. Sizde profesyonel web tasarım yaptırmak isterseniz iletişim numaralarımızdan ve web tasarım teklif form sayfamızdan bize ulaşabilir veya web site tasarımlarımız hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Maxi Web Tasarım ® 1995 - 2017