0212 657 08 43    
Blog
◄ Casting Oyuncu Başvurusu

◄ Blog Sayfasına Dön

Casting Oyuncu BaşvurusuCasting Ajansı Oyuncu Başvurusu

Casting Ajansımız, Internet üzerinden oyuncu başvurusu yapanların kişisel bilgilerinin gizliliğinin korunmasına büyük özen göstermektedir.

Oyunculuk ajansı olarak yeni oyuncu adaylarına tavsiyelerimiz öncelikle oyunculuğun göründüğü gibi kolay olmadığını belirtmek isteriz. Oyuncu olmak istiyorum diyerek geleceğini düşünmeden işten ve okuldan ayrılmak isteyen kişilerin yanlış yolda olduğu bir gerçektir. Oyunculuk yetenek ve özveri gerektirir. Tabiki bazı zamanlarda güzel olmak ve yakışıklı olmakta oyunculuğa katkısı vardır. Ama tek başına bir anlamı yoktur.

Oyunculuk yeteneğinizi keşfetmek için oyuncu atölyelerinde oyunculuk eğitimi alabilir, bu konuda internetten rol yaparak pratikler yapabilirsiniz. Eğer tam anlamıyla oyunculuk yapmaya karar verdiyseniz gelen ücretsiz veya ücretli oyunculuk tekliflerine açık olmasınız. Çünkü bir çok oyuncu ücretsiz oynanılan kısa film, dizi projelerinde meşhur olmuştur. Kimse size hemen başrol oyuncusu teklifi iletmez. Bu zaman ve tecrübe gerektirir. Oyuncu başvurusu için Maxi Prodüksiyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca oyuncu ihtiyacı olan reklam prodüksiyon firmalarına, yapım firmalarına web sitemizde, bizlere başvuru yapan oyuncu adaylarının profesyonel çekilmiş fotoğrafları ile yayınlayarak oyuncularımızı seçme imkanı tanıyoruz. Oyuncu başvurusu: Oyunculuk Ajans başvurusu yapan seçilen oyuncu adaylarımızla irtibata geçip randevu talep etmekteyiz.

Oyuncu başvurusu yapan Başvuruda bulanan kişilere profesyonel ekibimizce en iyi şekilde değerlendirilip kendi projelerimizde veya diğer yapım şirketleriyle iletişime geçerek tanıtım, reklam, sinema filmi, müzik klibi ve dizi oyunculuğu gibi projelerde yer vermekteyiz.

Oyuncu Başvurusu Formu için buraya tıklayınız.