0212 657 08 43    
Blog
◄ E-ticaret sitesi fiyatları ne kadar?

◄ Blog Sayfasına Dön

E-ticaret sitesi fiyatları ne kadar?E-ticaret sitesi fiyatları hakkında bahsetmek gerekirse, her e-ticaret sitesi satıcısı farklı fiyatlandırmalar yapmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden birisi e-ticaret sitelerinin farklı çeşitlerinin olması, farklı isteklerin sektörlere göre ayrı bir şekilde yazılmasıdır.

Tedarikçinin yazılıma verdiği emek, sistemin sorunsuz olması, kredi kartı entegrasyonu, seo uyumluluk, sepet sayfasının içeriği, yönetim paneli ile güncellenebilen yerlerin farklı olması vb. birçok detay farklı fiyatlandırmalara sebep olur. Burada amaç işletmenize en uygun e-ticaret sitesini kurmak olur.

İhtiyaç olmayan eklentilere gereksiz yatırım yapılmamalı. Bizler kredi kartlı, sepetli e-ticaret sitesi yapan firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendiriyoruz ve ihtiyacınız doğrultusunda size özel e-ticaret sitesinin yapımına başlıyoruz. Piyasada bir çok ucuz e-ticaret sitesi bulunuyor. Fakat bu siteler hazır siteler kapsamında olduğu için her yazılımcı ve hackerin bildiği altyapıya sahip olduklarından bir süre sonra hackerlar tarafından çökertilebiliyorlar. Kaldı ki kredi kartlı eticaret sitesi çok güvenilir bir yazılıma sahip olması gerekir.

Bu tarz sitelerden aldığınızda ne banka sitenize onay verir nede müşterileriniz sitenizden güvenli alışveriş yapabilir. Önemli olan burada e-ticaret sitesi fiyatlarından önce e-ticaret sitesi yapan firmanın tecrübeli olması ve doğru altyapılı e-ticaret yazılımı sizlere sunmasıdır.

E-ticaret sektörü içerisinde o kadar rekabet vardır ki 100TL’ye e-ticaret sitesi yapan da var çok yüksek rakamlara yapanlar da. Haliyle e-ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgi almak isteyen işletme yetkilileri, fiyatlar arasındaki bu tutarsızlığa güvensiz yaklaşıyor. “Peki bu durumda ne yapmalıyız?” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu tür sitelere girdiğinizde zaten neden 100TL’ye yapıldığını eminiz ki anlayacaksınız.

Hackerlar tarafından bilinen kodlama, kalitesiz ürün yerleşimleri, gereksiz açıklamalar, sistemin mobil uyumlu olmaması, kullanıcıların kolay kullanacağı şekilde kodlanmamış olması gibi çok fazla olumsuz özellikle karşılaşacaksınız. Bunun yanı sıra Google gibi arama motorları bu siteleri genellikle hiçbir şekilde indekslemez. Haliyle Google arama motorlarında size ulaşmak isteyen potansiyel müşterileriniz size ulaşamazlar.

Bu ayrıntılar düşünüldüğünde e-ticaret sitesi fiyatları yapılacak web sitesinin size özel olup olmadığı, özgün tasarım olması, kredi kartı ile alışverişin güvenli olduğu, kolay kullanımı olan güncellenebilir yönetim paneli olması gibi önemli özelliklerin sitenizde bulunması gibi ayrıntılarla maliyeti belirlenmektedir.

SSL güvenlik paketi, kredi kartı banka kurulumları ( İyzico ) , üyelik sistemi , sepetli ürün siparişi, güvenli php altyapı, özgün tasarım, seo, ürün kategorileri gibi özellikler e-ticaret sitesi fiyatları konusunda bir belirleme yapmamıza yardımcı olurlar. 2750 TL + KDV 'ye tüm kurulumları dahil size özel e-ticaret kampanyamızı kaçırmayın. E-ticaret fiyatları hakkında daha geniş bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Ayrıca ekstra e-ticaret siteleriniz için özel arkası temizlenmiş ürün çekimleri ve mankenli profesyonel fotoğraf çekimi de yapmaktayız.