> Teklif Formu

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Seo
SEO Analiz nedir ?Seo analiz sitenizi uygun Site İçi ve Site Dışı SEO, iyi site yapısı, iyi kullanıcı deneyimi gibi faktörlerle incelenmesidir. Seo analiz internet sitesinin detaylı olarak incelenerek kod, hız, içerik, rakip siteler yönünden kontrol edilmesidir. Seo ise bu incelemeler sonrasında çalışmalar yapılmasıdır. Seo uzmanlarımız sitenizin yaşı, seoya uyumluluğu gibi konularda Seo analiz yaparak değerlendirmeler yaparlar.  Tarafınızdan anahtar kelime belirlenmesi ile veya bizim seçtiğimiz anahtar kelimelerde yükselmeniz için anahtar kelimenin rekabet zorluğu tesbit edilir. Kaç aylık site içi ve site dışı seo yapılması gerektiğine karar verilerek çalışmalara başlanır. Ayrıca sektör ve rakip analizi de seo da önemlidir.  Sitenin içinde kullanılan h1 vb. tagların doğru şekilde seoya uygun olarak yerleştirilmesi ve seoya uygun tüm site içi çalışmalarının yapılması gibi çalışmalar siteye seo analiz yapıldıktan yapılması daha doğrudur. Bu araştırma yapılırken hem site içi analiz, hem de site dışı seo faktörler baz alınarak detaylı olarak siteniz incelenir. Seo analiz nasıl yapılır ?

Rakip siteler incelenerek bağlantıları tespit edilir.

Detaylı site içi incelemesi

Kod yapısı incelemesi

Setörel inceleme

H1-H2 vb Tagların sayfalara doğru yerleştilmesi

Anahtar kelime yoğunluğu ve kod yoğunluğu kontrolü

Rakip sitelerin içerik incelenmesi

Rakip sitelerin alt yapı incelemesi

Rakip sitelerin anahtar kelime sıralama incelemesi

Sitenizin anahtar kelime sıralama raporu

Sitenizin genel seo değerlendirmesi

Sitenize ait backlink profili incelemesi

İçerik optimizasyonuSağlıklı bir seo analizi yaparak elde edilebilecek yol haritası ile daha kaliteli sonuçlar alınacaktır. Kurumsal seo hizmeti de bir markanın veya şirketin rekabet analiz araçları ile kontrol edilmesi ve rapor hazırlanmasıdır. Bu hizmetimizden bugüne kadar bir çok müşterimiz faydalandı. Sizde bizi tercih ederek google üzerindeki başarınızı artırabilirsiniz.Size mükemmel bir yol haritası çizerek hedeflerinize ulaştırabiliriz. Seo analiz ve seo çalışmalarımız hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Seo fiyatı verilirken hangi kriterler önemlidir. Aylık seo çalışması ile Google'da yükselin.

Seo fiyatları hakkında detaylı bilgiler, neye göre fiyatlandırdığımız  hakkında detayları bulabilirsiniz. Seo Fiyatları hakkında tam anlamıyla fiyat vermek yada paketlerden seçmenizi sağlamak imkansızdır.  Fakat size başlangıç çalışması olarak 1000 TL + Kdv olarak aylık seo çalışması önerebiliriz. Seo fiyatı verirken temel Google kriterleri ile yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerinizin zorluk ve kolaylık dereceleridir. Kısacası Googleda Birinci sayfada çıkmak istediğiniz anahtar kelimelerinizde rekabet ne kadar fazla ise seo çalışması o kadar uzun sürecektir ve rekabet az ise seo çalışma süresi kısalacaktır.  Seo kriterleri uygulandığında bazı anahtar kelimeler ortalama 2 ayda bazı kelimeler 3-6-9-12 ay süre zarfında yükselmektedir.Burada temel kriterlerden biri de web sayfanızın seo alt yapısına ne kadar uygun olduğu yada olmadığıdır.  Eğer seoya uygun bir web siteniz yoksa sitenizi seoya uygun olarak düzenleyebilir , yeniden tam seo kurallarına uygun bir web sitesi hazırlayabiliriz. Sitenin içindeki makaleler, başlıklar ve kodları tamamen seo analizi yapılarak uygun hale getirilir.Seo çalışması kapsamında bir çok Google seo kriteri uygulanmaktadır. Sitenin hızlandırılması , resimlerin optimize edilmesi, site içi metinlerin seoya uyumlu olmasını sağlamak, metin yazarları ile makaleler oluşturulması, anahtar kelime ve kod yoğunluğu, site dışı backlink, forum ve bloglardan tavsiye linkler alımı, site içi çapraz backlinkleme, rakip analizi, anahtar kelimelere uygun sayfalar oluşturulması, h1 vb. tagların site içine düzgün yerleştirilmesi, site değeri arttırılması vb. bir çok seo kriterleri siteye uyarlanarak seo çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca seo fiyatları hakkında geniş bilgi almak için bizi arayabilir, seo uzmanımızdan teknik bilgi alabilirsiniz.Seo çalışması yapılması için yükselmek istediğiniz anahtar kelimeleri ve web sitenizin adresini bize iletmeniz gerekmektedir. Seo uzmanı çalışma arkadaşlarımız sektör ve seo analizi yaparak size kaç ay çalışılması gerektiğini ve yapılacak işlemleri söylediklerinde seo anlaşmamızı yaparak işlemlere başlayabiliriz. Seo hakkında daha fazla geniş bilgi için bizi arayabilir veya iletişim formlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.  
seo fiyatları