> Teklif Formu

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Seo nedir?Seo nedir? Seo fiyatları ne kadar ?


Seo, Google arama motoru sıralamasında sitenin değer kazandırılması ve yükselmesi için gerekli olan çalışmalar bütünüdür. Google'ın belirlediği bir çok kriter bulunmaktadır.

Google'da sitenin değerinin artması için bu kriterlere uymak önemlidir. Site içi ve site dışı SEO analiz yapan firmamız seo konusunda tecrübeli ve uzman kadro ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Seo çalışması yapılacak olan sitenin anahtar kelimeleri belirlenerek, sitenin bulunduğu sektör analiz edilir. Seo'ya tam uygun bir web sitesi yapılır. Mevcut sitenin içersine anahtar kelimelerin metinler içersinde yer alması sağlanarak seo çalışmaları yapılmaktadır.

Site hızı arttırılması, makale yazılması ve bunun gibi bir çok site içi seo kriterleri kontrol edilerek sitenin Google'da ilk sayfa da yer alması için aylık periyodik çalışmalar yapılmaktadır.

Ayrıca site içi seo çalışmaları haricinde site dışı seo çalışmaları da önemlidir. Sitenizin başka siteler tarafından tavsiye edilmesi Google'ın kriterlerinden biridir. Backlink kısaca başka sitelere sitenizin linkinin eklenmesidir.

Dış seo için backlink çalışmaları yaparak sitenin Google'daki değeri arttırılmaktadır. Kaliteli sitelerden alınan backlinkler haricinde çeşitli forum ve bloglara firmanızın ve sitenizin tanıtım yazıları yazılarak değerli siteler kapsamına alınması sağlanır.

Aylık, 3 aylık ve bir senelik seo çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. Uygun seo fiyatları ile çalışmalar yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için seo konusunda uzman kadromuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca firmanızın aylık anlaşmalarımızla sosyal medya sayfalarınızın takibi ve reklamlarını yapmaktayız.

Seo fiyatları ne kadar ?

Seo fiyatları hakkında sizi bilgilendirelim.

Seo Fiyatları hakkında fiyat vermek için site içi ve site dışı işlemlerin kaç ay sürebileceği konusunda ön analiz yapılmalıdır. Size başlangıç çalışması olarak 1000 TL + Kdv olarak aylık seo çalışması önerebiliriz.

Seo fiyatı verirken temel Google kriterleri ile yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerinizin zorluk ve kolaylık dereceleridir. Kısacası Googleda Birinci sayfada çıkmak istediğiniz anahtar kelimelerinizde rekabet ne kadar fazla ise seo çalışması o kadar uzun sürecektir ve rekabet az ise seo çalışma süresi kısalacaktır.

Seo kriterleri uygulandığında bazı anahtar kelimeler ortalama 2 ayda bazı kelimeler 3-6-9-12 ay süre zarfında yükselmektedir.

Burada temel kriterlerden biri de web sayfanızın seo alt yapısına ne kadar uygun olduğu yada olmadığıdır.

Eğer seoya uygun bir web siteniz yoksa sitenizi seoya uygun olarak düzenleyebilir , yeniden tam seo kurallarına uygun bir web sitesi hazırlayabiliriz. Sitenin içindeki makaleler, başlıklar ve kodları tamamen seo analizi yapılarak uygun hale getirilir. Seo çalışması kapsamında bir çok Google seo kriteri uygulanmaktadır.

Sitenin hızlandırılması , resimlerin optimize edilmesi, site içi metinlerin seoya uyumlu olmasını sağlamak, metin yazarları ile makaleler oluşturulması, anahtar kelime ve kod yoğunluğu, site dışı backlink, forum ve bloglardan tavsiye linkler alımı gibi site dışı çalışmalar yapılmaktadır.

Site içi çalışmalarda ise site içi çapraz backlinkleme, rakip analizi, anahtar kelimelere uygun sayfalar oluşturulması, h1 vb. tagların site içine düzgün yerleştirilmesi, site değeri arttırılması vb. bir çok seo kriterleri siteye uyarlanarak seo çalışmaları yapılmaktadır.

Ayrıca seo fiyatları hakkında geniş bilgi almak için bizi arayabilir, seo uzmanımızdan teknik bilgi alabilirsiniz.

Seo çalışması yapılması için yükselmek istediğiniz anahtar kelimeleri ve web sitenizin adresini bize iletmeniz gerekmektedir. Seo uzmanı çalışma arkadaşlarımız sektör ve seo analizi yaparak size kaç ay çalışılması gerektiğini ve yapılacak işlemleri söylediklerinde seo anlaşmamızı yaparak işlemlere başlayabiliriz.

Seo hakkında daha fazla geniş bilgi için bizi arayabilir veya iletişim formlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

seo nedir