> Teklif Formu

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Web Sitesi Fiyatları
Web tasarım hizmetlerimiz sabit tasarım özellikli veya yönetim panelli güncellenebilir web siteleri olarak ikiye ayrılır. Yada her ikisinin bir arada olduğu web sitesi tercih edebilir, web sitenizin içinde hangi bölümlerin olacağını kendinizde belirleyebilirsiniz.

Tercih ve isteklerinize göre sizden görseller ve içerik yazılarınız gibi dökümanlar isteyerek web sitenize başlıyoruz. Tasarımı başlanırken web sitesi örneklerimize ve binlerce tasarım şablonlarına bakabilir, firmanıza uygun bir web tasarımı seçebilirsiniz.

Web sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur. Ayrıca web siteniz için google'da yükselmek için seo çalışması yapabilir, şirketinizin sosyal medya facebook - instagram gibi hesaplarını aylık çalışmalarla takibini ve reklam çalışmalarını yapabilirizi.

Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır.

Web dizayn ve yazılım hizmetleri alanlarında uygun web tasarım fiyatları ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakasında olan firmamız Türkiye'nin tüm illerine web sitesi tasarlamaktadır. Ve ayrıca yurtdışına da mail ve whatsapp iletişimiyle sitenizin yapım aşamasında sizlerle iletişime geçmekteyiz. Projeleriniz ve şirket sitesi tasarımı için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formu sayfamızdan teklif isteğinde bulunabilirsiniz.
Web Sitesi Fiyatları