> Teklif Formu

  0 212 657 08 43           0 538 763 89 75
• Web TasarımWEB TASARIM


Her firma iyi bir web tasarımcı ile çalışmak, sitesinin profesyonel web tasarım ile hazırlanmış olmasını ister. Peki web tasarım nasıl yapılır? Site tasarım nasıl olması gerekir ?

Web sitesi bir firmanın internetteki vitrinidir. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtan bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Web sitesi tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, firmanız için nasıl bir web sitesi kurulması gerektiğini belirliyor ve sizlerle fikirlerimizin kesiştiği iyi bir web sitesi ortaya çıkartıyoruz.

Maxi Web ihtiyacınız olan her türlü kurumsal, firmalara özel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor.

Web tasarım; firmanızın kurumsal kimliğinize uygun olmalı, hızlı açılmalıdır. Göze hitap etmeli, aynı zamanda özgün içerikli olmalıdır. Web sitesi yönetim panelli ise kullanım kolaylığı olmalıdır. Görsel açıdan iyi görünsede teknik açıdan alt yapısı iyi kurulmalı ve kullanıcılar ile iletişim kurmalıdır.

Sabit içerikli web sitesi yada güncelenebilir olması tamamen kullanım ve şirket ihtiyaçlarına göre belirlenmesi daha doğrudur. Güncellenen bir web sitesi gerekiyor ise yönetim panelli web sitesi yapılmalı ve alanında uzman profesyonel tasarımcılar yapmalıdır.

Firmamız sitelerinizde cep telefonu uyumlu, bootstrap tasarım, tablet uyumlu ve ihtiyaca göre güncellenebilir yazılım hazırlamaktadır. Ayrıca web sitesi firmanızın prestijidir. Müşterileriniz için güven kaynağı olduğu da bilinmelidir. Web sitesi ve tasarım için yapacağınız harcamaların bir gider değil , yatırım olduğunu düşünerek başlarsanız yeni gelir kaynağınız olacaktır.

Web tasarım ve web yazılımında 1995'ten beri tecrübemiz ve her ortama uyumlu dizayn, şık tasarımlarımız ile ihtiyacınız olan profesyonel web sitesine sahip olun. Yeni, kaliteli kurumsal web sitesi için hemen bizimle irtibata geçiniz.web tasarım