0212 657 08 43    
Blog
◄ Reklam filmi çekimi fiyatları ne kadar?

◄ Blog Sayfasına Dön

Reklam filmi çekimi fiyatları ne kadar?Reklam filmi çekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsunuzdur fakat çekilecek ürün veya hizmete göre size özel teklif sunulması daha doğrudur. Reklam filmi çekimi ürün yada markanızı tanıtmak, ürün-marka bilinirliğini arttırmak amacı ile hazırlanmaktadır. Çeşitli mecralarda yayınlamak için hazırlanan reklam filmi, öncelikle televizyon izleyen kitlenin dikkatini çekmenin en etkili yoludur.

Artık sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte internette vakit geçiren kitleye de reklam filmi çekilmektedir. Tercihe göre hazırlanan reklam filmi çekimi, tv'de yayınlanması haricinde Youtube, Instagram, fuar gibi ortamlarda da yayınlanması içinde çekimi yapılabilmektedir.

Reklam filmi çekimleri 'nde, sizden aldığımız bilgilerle ürün veya markanızın detaylı çalışmasını yaparak reklam projesinde yer alacak profesyonel ekip ve ekipmanı belirleriz.

Reklam filmi çekimi fiyatları çekimi yapılacak ürün veya hizmetin içeriği, senaryosuna ve reklam filmi çekimi sırasında kullanılacak ekip ve ekipmana ve ortalama süresi ve çekim süresine göre değişiklik göstermektedir. Yaptırmak istediğiniz reklam filmi çekimini veya markanızı bize anlatın size en uygun reklam filmi çekimi fiyatlarını sunalım.

Ayrıca reklam filmi fiyatlarını bizim sizlere söylememiz dışında sizde reklam filmi bütçesi belirleyebilirleyip bizlere iletebilirsiniz. Bu fiyata hangi ekip ve ekipmanları kullanarak reklam filmimi çekebilirsiniz gibi sorunuz ile bütçenize olacabilecek en iyi çalışmayı yapabiliriz.

Reklam filmi çekimi ne kadar diye merak ediyorsanız, sizinde bir reklam filmi çekimi yaptırma ihtiyacınız varsa bizi arayınız.