0212 657 08 43    
Blog / Seo

Seo


Seo konusu firmalar ve insanlar tarafından en çok internette aranılan konular arasındadır. Seo konusunda sizlere bilgilenmeniz ve Seo hakkında tecrübelerimizi paylaşmamız için makaleler hazırladık.

Eğer sizde Seo ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki Seo makalelerini okuyunuz. Dilerseniz Seo hakkında daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Seo kategorisi için zaman zaman makale paylaşmaya devam edeceğiz.

Sitemizden Seo kategorisine tıkladınız yada Seo konusunu merak ettiniz ve Google'dan arama yapıp bizi buldunuz. Aşağıdaki makale başlıklarına tıklayarak Seo yazılarını okuyabilirsiniz.Seo Makaleleri :

Seo Makaleleri


Aşağıdaki makalelerde Seo uzmanlarından yazılar, Seo fiyatları ve Seo analiz nedir ? konularında bilgiler bulabileceksiniz. Artık dünya genelinde ve Türkiye'de web sitesi olan herkes kendi sitesini gerek reklamlarla, gerek doğal sıralama ile Google'da ilk sayfada ve arama sonuçlarında 1. sırada olmak istiyorlar. Çünkü insanların iş yerleri internet ortamına taşındı.

İnsanlar evinden çıkmadan; halı yıkama firması aramak, yemek siparişi vermek veya e-ticaret sitesinden ürün satın almak vb. aramalar ve diğer tüm aramalar için Google'dan arama yapıyorlar. Durum böyle olunca Google'da ilk sayfa da yada üst sıralarda olmak önem kazandı. İşte seo, sitenin değer kazanıp Google'da sıralamalarının ilk sayfalarında yer almasını sağlamak için Google'ın belirlediği bir çok kriterin uygulandığı site içi ve site dışı çalışmalar bütünüdür.

Seo uzmanı site içi çalışmalarda sitenin hızı, site içeriğindeki makaleler, resimlerin doğru şekilde yerleştirilmesi, site içi link, seoya uygun kodlama ve bunun gibi bir çok çalışmaları yapar. Seo uzmanı site dışı çalışmalarda ise backlink çalışması yapmak, yani kısaca başka bir siteden link almak, bir çok blog ve forum sitelerinde anahtar kelime ile ilgili makaleler yazmak ve link almak, ayrıca Google'da söz sahibi sitelerde sitenize tavsiyelerde bulunmak ve bunlar gibi bir çok çalışmayı yapar.

Sizde Google'da sitenizi yükseltmek istiyorsanız seo konusunda uzmanlarımıza sitenize seo analizi yaptırabilir, aylık seo çalışması yaptırabilirsiniz. Bazı sektörlerde ve anahtar kelimelerde 2 ayda, bazı sektörlerde ve anahtar kelimelerde 3 ay ve daha üstü bir zamanda sonuç almak mümkündür.

Seo'da birinci sayfada olma garantisi her anahtar kelimede mümkün değildir. Seo uzmanının görevi sitenin Google'da değerli sitelerden biri haline getirmektir. Bu çalışmaları yapmak ve seo çalışması süresi için ücret talep ederler. Daha fazla seo ile ilgili bilgiler edinmek isterseniz aşağıdaki makalelerimizi okuyabilir, seo çalışması yaptırmak için hemen bir seo uzmanlarımızla 0212 657 08 43 no'lu telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz.