0212 657 08 43    
Blog
◄ Seo fiyatları ne kadardır? Seo fiyatı verilirken hangi kriterler önemlidir. Aylık seo çalışması ile Google'da yükselin.

◄ Blog Sayfasına Dön

Seo fiyatları ne kadardır? Seo fiyatı verilirken hangi kriterler önemlidir. Aylık seo çalışması ile Google'da yükselin.Seo fiyatları hakkında detaylı bilgiler, neye göre fiyatlandırdığımız hakkında detayları bulabilirsiniz.

Seo Fiyatları hakkında tam anlamıyla fiyat vermek yada paketlerden seçmenizi sağlamak imkansızdır. Fakat size başlangıç çalışması olarak 1000 TL + Kdv olarak aylık seo çalışması önerebiliriz.

Seo fiyatı verirken temel Google kriterleri ile yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerinizin zorluk ve kolaylık dereceleridir. Kısacası Googleda Birinci sayfada çıkmak istediğiniz anahtar kelimelerinizde rekabet ne kadar fazla ise seo çalışması o kadar uzun sürecektir ve rekabet az ise seo çalışma süresi kısalacaktır. Seo kriterleri uygulandığında bazı anahtar kelimeler ortalama 2 ayda bazı kelimeler 3-6-9-12 ay süre zarfında yükselmektedir.

Burada temel kriterlerden biri de web sayfanızın seo alt yapısına ne kadar uygun olduğu yada olmadığıdır. Eğer seoya uygun bir web siteniz yoksa sitenizi seoya uygun olarak düzenleyebilir , yeniden tam seo kurallarına uygun bir web sitesi hazırlayabiliriz. Sitenin içindeki makaleler, başlıklar ve kodları tamamen seo analizi yapılarak uygun hale getirilir.

Seo çalışması kapsamında bir çok Google seo kriteri uygulanmaktadır. Sitenin hızlandırılması , resimlerin optimize edilmesi, site içi metinlerin seoya uyumlu olmasını sağlamak, metin yazarları ile makaleler oluşturulması, anahtar kelime ve kod yoğunluğu, site dışı backlink, forum ve bloglardan tavsiye linkler alımı, site içi çapraz backlinkleme, rakip analizi, anahtar kelimelere uygun sayfalar oluşturulması, h1 vb. tagların site içine düzgün yerleştirilmesi, site değeri arttırılması vb. bir çok seo kriterleri siteye uyarlanarak seo çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca seo fiyatları hakkında geniş bilgi almak için bizi arayabilir, seo uzmanımızdan teknik bilgi alabilirsiniz.

Seo çalışması yapılması için yükselmek istediğiniz anahtar kelimeleri ve web sitenizin adresini bize iletmeniz gerekmektedir. Seo uzmanı çalışma arkadaşlarımız sektör ve seo analizi yaparak size kaç ay çalışılması gerektiğini ve yapılacak işlemleri söylediklerinde seo anlaşmamızı yaparak işlemlere başlayabiliriz.

Seo hakkında daha fazla geniş bilgi için bizi arayabilir veya iletişim formlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.