0212 657 08 43    
Google Reklamları

Google Reklamları


Seo ( Arama Motoru Optimizasyonu )


Seo, Google arama motoru sıralamasında sitenin değer kazandırılması ve yükselmesi için gerekli olan çalışmalar bütünüdür. Google'ın belirlediği bir çok seo kriteri bulunmaktadır. Google'da sitenin değerinin artması için bu kriterlere uymak önemlidir. Site içi ve site dışı SEO analiz yapan firmamız seo konusunda tecrübeli ve uzman kadro ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Seo çalışması yapılacak olan sitenin anahtar kelimeleri belirlenerek, sitenin bulunduğu sektör analiz edilir. Seo'ya tam uygun bir web sitesi yapılır. Mevcut sitenin içersine anahtar kelimelerin metinler içersinde yer alması sağlanarak seo çalışmaları yapılmaktadır. Site hızı arttırılması, makale yazılması ve bunun gibi bir çok site içi seo kriterleri kontrol edilerek sitenin Google'da ilk sayfa da yer alması için aylık periyodik çalışmalar yapılmaktadır.

Ayrıca site içi seo çalışmaları haricinde site dışı seo çalışmaları da önemlidir. Sitenizin başka siteler tarafından tavsiye edilmesi Google'ın kriterlerinden biridir. Backlink kısaca başka sitelere sitenizin linkinin eklenmesidir. Dış seo için backlink çalışmaları yaparak sitenin Google'daki değeri arttırılmaktadır. Kaliteli sitelerden alınan backlinkler haricinde çeşitli forum ve bloglara firmanızın ve sitenizin tanıtım yazıları yazılarak değerli siteler kapsamına alınması sağlanır.

Aylık, 3 aylık ve bir senelik seo çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. Uygun seo fiyatları ile çalışmalar yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için seo konusunda uzman kadromuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca firmanızın aylık anlaşmalarımızla sosyal medya sayfalarınızın takibi ve reklamlarını yapmaktayız.

seo, seo fiyatları
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33