0212 657 08 43    
Blog
◄ Sosyal Medya Reklamı ve Takibini nasıl yapıyoruz?

◄ Blog Sayfasına Dön

Sosyal Medya Reklamı ve Takibini nasıl yapıyoruz?Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Instagram ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Markalar artık sosyal medya takibi sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar.

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürün veya hizmeti analiz ederek çeşitli sosyal medya takip öncesi çalışmaları yapıyor ve uygun platformlara yazılı veya görsel reklamları facebook ve instagram hesaplarınızda yayınlıyoruz. Gerekirse reklamlar için fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmetlerimiz ile birlikte bizden tam desteği alabiliyorsunuz. Çektiğimiz veya hazırda bulunan görseller ile doğru hedef kitle ve doğru konuma sosyal medya reklamları tarafımızdan verilmektedir.

Sosyal medya reklamı vererek şirketinize ne gibi faydalar sağlıyoruz?

Doğru Konum Belirleme,
Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi,
Video veya görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması,
Etkin raporlama ile sosyal medya çalışmalarla sosyal medya takip ve reklam hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Sosyal medya reklamları verirken bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz.

Hedef kitlenize uygun reklamlar vererek sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz. Ayrıca sosyal medya hesabınız için fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sosyal Medya Reklamı vermek ve sosyal medya Takibini yaptırmak için bizi arayınız.