0212 657 08 43    
Blog
◄ Tanıtım filmi nasıl çekilir? Tanıtım filmi planlama ve çekim aşaması nelerdir?

◄ Blog Sayfasına Dön

Tanıtım filmi nasıl çekilir? Tanıtım filmi planlama ve çekim aşaması nelerdir?Tanıtım Filmi çekimi ve tanıtım filmi hakkında bilgiler...

Kurum yada şirketinizin tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filmi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filmi her ortam için uygun olarak ve mecranın gerektirdiklerine göre hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi gibi yerler olabilir. Size özel fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maxi Prodüksiyon, tanıtım filmi çekimi ve reklam filmi hizmetlerini film çekiminden, seslendirme ve kurgu aşamasına kadar profesyonel ekip ve ekipmanlarla hazırlayan prodüksiyon çözüm ortağınızdır.

Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.

Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir.

Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra yüksek kalitede videonuz hazırlanıp teslim edilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi çekimi için bizi arayınız.