0212 657 08 43    
Blog
◄ Web Sitesi Fiyatları

◄ Blog Sayfasına Dön

Web Sitesi FiyatlarıBu yazımızda web sitesi fiyatları hakkında bilgiler paylaşacağız. Web tasarım fiyatları firmanızın ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Web tasarım ve seo konusunda uzman kadromuz hizmet kalitesini düşürmeden en uygun web sitesi fiyatları sunma konusunda taviz vermemektedir. Belki bizden daha ucuz web tasarım hizmeti sunan şahıslar olabilir. Bu tarz yerler hep kaliteyi, standartları düşürmekte ve kalitesiz web tasarım hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca çoğu da bir günde site kurulumu yapan, hazır web sitesi vererek ilk bakışta avantajlı az masraflı görünsede müşterilerinin zarar etmesini sağlayan yerlerdir. Hazır ucuz web sitesi fiyatları uygun olsa da bir firmanın verim alamayacağı tarzda sitelerdir.

Web sitesi fiyatları belirlenirken asla site kurulumunda kaliteden ödün verilmemesi, kurumsal web sitesindeki sayfaların, içeriklerin ve yönetim panelinin eksiksiz ve son teknolojiye uygun web tasarım kodları ve yazılımları kullanılması gibi ayrıntılar göz önünde bulundurulması gerekir.

Ucuz Web tasarım veya ucuz web sitesi sunacağım diye en düşük özelliklerde müşterilerin ve firmaların bir işine yaramayacak bir web sitesi övmenin bir anlamı yoktur. Genellikle çoğu müşteri web tasarım hakkında bilgi sahibi olmak için web tasarım ajansı arıyor. Web tasarım firması müşterilerin web tasarım hakkında bilgi sahibi olmamasını asla kullanmamalıdır.

Aksine doğru bilgi ve tecrübelerini aktararak müşterilerini web sitesi kurulumu hakkında aydınlatmalıdır.

Web tasarım fiyat listesi müşterilerimizin zaman içinde en çok tercih ettiği özellikler ile piyasa şartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. 900 TL + Kdv 'den başlayan  web sitesifiyatları tercih edeceğiniz site içeriğine göre değişim göstermektedir.

Firma web sitesi, kurumsal site tasarımları, belediye web sitesi , şirket tanıtım sitesi, her türlü şirketin ürünlü web sitesi ve ayrıca e-ticaret sitesi, kredi kartlı satış siteleri gibi ihtiyacınız olan sitelerin web tasarım ve seo çalışmalarını yapmaktayız.

Firmanıza özel sitesi web sitesi fiyatları, eticaret web sitesi fiyatları, seo çalışması fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Yönetim panelli güncellenebilir web sitesi, ürünlü e-ticaret sitesi, kurumsal web sitesi gibi ihtiyacınızı karşılayacak mobil uyumlu tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

Web tasarım paketleri arasından size uygun olan paketi birlikte belirleyebilir, kurumsal kimliğinize uygun tasarım çalışması yapabiliriz.

Her ne kadar web sitesi fiyatları ve maliyet önemli olsa da web sitesi yaptırırken sunulan hizmetin içeriğinin ne olduğuna da bakılmalıdır.

"Ucuz web tasarım olsun gerisi önemli değil" yaklaşımı ile yapılan sitelerin daha sonra yetersizliklerinden dolayı tekrar daha çok masraf açacağı bilinmelidir. Doğru düşünce "ödenen web sitesi tasarım ücretleri karşılığında firmama yararlı hizmeti alıyor muyum? " olmalıdır.

Web sitesi tasarımı alanında gelişmeleri, site tasarım teknolojilerini takip eden firmamız, şirketinizin kurumsal kimliğine uygun olan en iyi tasarımları sunmaktadır.

Profesyonel web tasarımcı departmanımız sizinle irtibata geçip, firmanıza en uygun web sitesi için en yakın zamanda çalışmalara başlayacaklardır.

Web sitesi fiyatları ve ücretlerini belirleyen özellikler ise web sitenizde kaç adet kurumsal sayfa tasarımı olacağı, kaç sayfanın güncellenebilir panelli olacağı, yazılımın kodlama süresi, cep telefonu ve tablet gibi ortamlara uyumlu responsive olmasıdır.

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre sitenizde sürekli değiştirmek istediğiniz bazı bölümler var ise sitenin güncellenebilir yönetim panelli web sitesi olmasını tercih edebilirsiniz. Veya ayrıca seo çalışması yapılmak isteniyor ise buna göre kapsamlı seo çalışması da yaptırmak isteyebilirsiniz.

Bizlere telefon ve iletişim formlarımızdan ulaşabilir veya istediğiniz web sitesini bize mail yolu ile anlatabilirsiniz.

Mobil uyumlu, profesyonel web tasarım yapan Maxi web tasarım, hizmet yada ürünlerinizi sergileyebileceğiniz web sitelerini uygun web sitesi fiyatları ile sunmaktadır.

Ayrıca Maxi Web; Kredi kartlı, sepetli, e-ticaret sitesi kurma konusunda bankaların güvendiği yazılımlar sunmaya devam etmektedir.İstanbul 
web tasarım firmaları arasında responsive tasarım ve siteler ile en uygun web tasarım fiyatlarını sunan Maxi; faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

E-ticaret sitelerinde web sitesi fiyatları ise kurulacak olan sitenin kaç ürün kategorisinden oluştuğu, üyelik sistemi özellikleri, sipariş ve stok yapısı, kredi kartlı e-ticaret sitesi yada sadece sipariş özellikli olup olmadığı gibi konuların ele alınıp belirlenir.Sayfamızın üstünde e-ticaret fiyatları ile ilgili kampanyamızı görebilirsiniz. E-ticaret sitesi fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.