0212 657 08 43    
Blog
◄ Web tasarım nasıl yapılır? Türkiye'nin her yerine web sitesi yapıyoruz.

◄ Blog Sayfasına Dön

Web tasarım nasıl yapılır? Türkiye'nin her yerine web sitesi yapıyoruz.Web tasarım hizmetlerimiz sabit tasarım özellikli veya yönetim panelli güncellenebilir web siteleri olarak ikiye ayrılır. Yada her ikisinin bir arada olduğu web sitesi tercih edebilir, web sitenizin içinde hangi bölümlerin olacağını kendinizde belirleyebilirsiniz.

Tercih ve isteklerinize göre sizden görseller ve içerik yazılarınız gibi dökümanlar isteyerek web sitenize başlıyoruz.


Web tasarım nasıl yapılır ? Yurtdışına nasıl web sitesi yapıyoruz ?


Tasarımı başlanırken web sitesi örneklerimize ve binlerce tasarım şablonlarına bakabilir, firmanıza uygun bir web tasarımı seçebilirsiniz.

Web sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur. Ayrıca web siteniz için google'da yükselmek için seo çalışması yapabilir, şirketinizin sosyal medya facebook - instagram gibi hesaplarını aylık çalışmalarla takibini ve reklam çalışmalarını yapabiliriz.


Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır. Web tasarım ve yazılım hizmetleri alanlarında uygun web tasarım fiyatları ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.


İstanbul haricinde Türkiye'nin her yerine web sitesi yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakasında olan firmamız Türkiye'nin tüm illerine web sitesi tasarlamaktadır. Ve ayrıca yurtdışına web sitesi yapımında ise mail ve whatsapp iletişimiyle sitenizin yapım aşamasında sizlerle iletişime geçmekteyiz.


Seçtiğiniz şablon üzerinden bize ilettiğiniz web sitesi bilgileriniz ile yeni tasarımı hazırlıyoruz. Size bir site üzerinden örnek çalışmayı gösterip sizden görüş alarak sitenin yapımına devam ediyoruz. Böylece sizin istediğiniz gibi bir site ortaya çıkmış oluyor. Son olarak düzenlemeleri yaparak sitenizi yayınlıyoruz.

Projeleriniz ve şirket sitesi tasarımı için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formu sayfamızdan teklif isteğinde bulunabilirsiniz.