0212 657 08 43    
Web Tasarım nedir ? Nasıl yapılır ?

Web Tasarım


Her firma iyi bir web tasarımcı ile çalışmak, sitesinin profesyonel web tasarım ile hazırlanmış olmasını ister. Peki web tasarım nasıl yapılır? Site tasarım nasıl olması gerekir ?

Web sitesi bir firmanın internetteki vitrinidir. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtan bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Web sitesi tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, firmanız için nasıl bir web sitesi kurulması gerektiğini belirliyor ve sizlerle fikirlerimizin kesiştiği iyi bir web sitesi ortaya çıkartıyoruz.

Maxi Web ihtiyacınız olan her türlü kurumsal, firmalara özel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor.

Web tasarım; firmanızın kurumsal kimliğinize uygun olmalı, hızlı açılmalıdır. Göze hitap etmeli, aynı zamanda özgün içerikli olmalıdır. Web sitesi yönetim panelli ise kullanım kolaylığı olmalıdır. Görsel açıdan iyi görünsede teknik açıdan alt yapısı iyi kurulmalı ve kullanıcılar ile iletişim kurmalıdır.

Sabit içerikli web sitesi yada güncelenebilir olması tamamen kullanım ve şirket ihtiyaçlarına göre belirlenmesi daha doğrudur. Güncellenen bir web sitesi gerekiyor ise yönetim panelli web sitesi yapılmalı ve alanında uzman profesyonel tasarımcılar yapmalıdır.

Firmamız sitelerinizde cep telefonu uyumlu, bootstrap tasarım, tablet uyumlu ve ihtiyaca göre güncellenebilir yazılım hazırlamaktadır. Ayrıca web sitesi firmanızın prestijidir. Müşterileriniz için güven kaynağı olduğu da bilinmelidir. Web sitesi ve tasarım için yapacağınız harcamaların bir gider değil , yatırım olduğunu düşünerek başlarsanız yeni gelir kaynağınız olacaktır.

Web tasarım ve web yazılımında 1995'ten beri tecrübemiz ve her ortama uyumlu dizayn, şık tasarımlarımız ile ihtiyacınız olan profesyonel web sitesine sahip olun. Yeni, kaliteli kurumsal web sitesi için hemen bizimle irtibata geçiniz.

web tasarım

Web tasarım nasıl yapılır ?


Web tasarım hizmetlerimiz sabit tasarım özellikli veya yönetim panelli güncellenebilir web siteleri olarak ikiye ayrılır. Yada her ikisinin bir arada olduğu web sitesi tercih edebilir, web sitenizin içinde hangi bölümlerin olacağını kendinizde belirleyebilirsiniz.

Tercih ve isteklerinize göre sizden görseller ve içerik yazılarınız gibi dökümanlar isteyerek web sitenize başlıyoruz. Tasarımı başlanırken web sitesi örneklerimize ve binlerce tasarım şablonlarına bakabilir, firmanıza uygun bir web tasarımı seçebilirsiniz.

Web sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur. Ayrıca web siteniz için google'da yükselmek için seo çalışması yapabilir, şirketinizin sosyal medya facebook - instagram gibi hesaplarını aylık çalışmalarla takibini ve reklam çalışmalarını yapabilirizi.

Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır.

Web dizayn ve yazılım hizmetleri alanlarında uygun web tasarım fiyatları ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakasında olan firmamız Türkiye'nin tüm illerine web sitesi tasarlamaktadır. Ve ayrıca yurtdışına da mail ve whatsapp iletişimiyle sitenizin yapım aşamasında sizlerle iletişime geçmekteyiz. Projeleriniz ve şirket sitesi tasarımı için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formu sayfamızdan teklif isteğinde bulunabilirsiniz.
  Web Tasarım hizmeti verdiğimiz Yerler


İstanbul web tasarım firmaları , Ankara web tasarım ajansları , İzmir web tasarım ve yazılım firmaları, Antalya web tasarım firması, Bursa web tasarım firmaları, Beylikdüzü web tasarım firması, Bahçelievler web tasarım ve web sitesi yapan firmalar, Kadıköy web sitesi tasarım , Merter web tasarımı , Bakırköy web tasarım şirketleri , Avcılar web tasarım ve yazılım firmaları , Esenyurt web site tasarım , Yenibosna web tasarım , Moda web tasarım , Güzelyurt web tasarım , Büyükçekmece web tasarım , Küçükçekmece web tasarım , Fatih web tasarım , Aksaray web tasarım , Unkapanı web tasarım , Maltepe web tasarım , Zeytinburnu web tasarım , Taksim web tasarım , Beyoğlu web tasarım , Beşiktaş web tasarım , Eminönü web tasarım , Sarıyerweb tasarım , Eyüp web tasarım gibi tüm Türkiye'nin il ve şehirlerine web tasarım firması olarak hizmet vermekteyiz.