Web Tasarım nedir ? Nasıl yapılır ?

Web Tasarım


Her firma iyi bir web tasarımcı ile çalışmak, sitesinin profesyonel web tasarım ile hazırlanmış olmasını ister. Peki web tasarım nasıl yapılır? Site tasarım nasıl olması gerekir ?

Web sitesi bir firmanın internetteki vitrinidir. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtan bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Web sitesi tasarımı için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, firmanız için nasıl bir web sitesi kurulması gerektiğini belirliyor ve sizlerle fikirlerimizin kesiştiği iyi bir web sitesi ortaya çıkartıyoruz.

Maxi Web ihtiyacınız olan her türlü kurumsal, firmalara özel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor.

Web tasarım; firmanızın kurumsal kimliğinize uygun olmalı, hızlı açılmalıdır. Göze hitap etmeli, aynı zamanda özgün içerikli olmalıdır. Web sitesi yönetim panelli ise kullanım kolaylığı olmalıdır. Görsel açıdan iyi görünsede teknik açıdan alt yapısı iyi kurulmalı ve kullanıcılar ile iletişim kurmalıdır.

Sabit içerikli web sitesi yada güncelenebilir olması tamamen kullanım ve şirket ihtiyaçlarına göre belirlenmesi daha doğrudur. Güncellenen bir web sitesi gerekiyor ise yönetim panelli web sitesi yapılmalı ve alanında uzman profesyonel tasarımcılar yapmalıdır.

Firmamız sitelerinizde cep telefonu uyumlu, bootstrap tasarım, tablet uyumlu ve ihtiyaca göre güncellenebilir yazılım hazırlamaktadır. Ayrıca web sitesi firmanızın prestijidir. Müşterileriniz için güven kaynağı olduğu da bilinmelidir. Web sitesi ve tasarım için yapacağınız harcamaların bir gider değil , yatırım olduğunu düşünerek başlarsanız yeni gelir kaynağınız olacaktır.

Web tasarım ve web yazılımında 1995'ten beri tecrübemiz ve her ortama uyumlu dizayn, şık tasarımlarımız ile ihtiyacınız olan profesyonel web sitesine sahip olun. Yeni, kaliteli kurumsal web sitesi için hemen bizimle irtibata geçiniz.

web tasarım

Web tasarım nasıl yapılır ?


Web tasarım hizmetlerimiz sabit tasarım özellikli veya yönetim panelli güncellenebilir web siteleri olarak ikiye ayrılır. Yada her ikisinin bir arada olduğu web sitesi tercih edebilir, web sitenizin içinde hangi bölümlerin olacağını kendinizde belirleyebilirsiniz.

Tercih ve isteklerinize göre sizden görseller ve içerik yazılarınız gibi dökümanlar isteyerek web sitenize başlıyoruz. Tasarımı başlanırken web sitesi örneklerimize ve binlerce tasarım şablonlarına bakabilir, firmanıza uygun bir web tasarımı seçebilirsiniz.

Web sitesi, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur.

Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır.

Web dizayn ve yazılım hizmetleri alanlarında uygun site fiyatları ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakasında olan firmamız Türkiye'nin tüm illerine web sitesi tasarlamaktadır. Ve ayrıca yurtdışına da mail ve whatsapp iletişimiyle sitenizin yapım aşamasında sizlerle iletişime geçmekteyiz. Projeleriniz ve şirket sitesi tasarımı için bizi arayıp bilgi alabilir ya da teklif formu sayfamızdan teklif isteğinde bulunabilirsiniz.

  Firma Analizi

Her firmanın ihtiyacına uygun çözüm bulmak için sektöre göre değerlendirme yapılır. Doğru değerlendirme internet siteniz ile müşterileriniz arasındaki iletişimde en önemli unsurdur.

  Web Tasarımı Belirleme

İnternet sitesinin genel görünümü kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır. Site içinde kullanılan bilgiler (logo, resimler, dökümanlar) göze hitap eden düzende ve kolay ulaşılabilir şekilde tasarımı yapılır.

  Web Tasarım Yapım Aşaması

İnternet sitenizin yapımı devam ederken sizinle irtibata geçip geri dönüşlerinizi alıyoruz. Son aşamaya gelmeden gerekli ufak değişikliklerle sitenizi kusursuz hale getiriyoruz.

  Test Aşaması ve Yayınlama

Sitenizin google, cep telefonu ve tablet vb. tüm ortamlarda çalışabilirlik testlerini yapıyoruz. Hız testi, yönetim paneli, dökümanların düzgün okunması gibi testlerin bitiminde sitenizi aktif hale getiriyoruz.

  Web Tasarım hizmeti verdiğimiz Yerler


İstanbul web tasarım , Ankara web tasarım , İzmir web tasarım , Antalya web tasarım , Bursa web tasarım , Beylikdüzü web tasarım , Bahçelievler web tasarım , Kadıköy web tasarım , Merter web tasarım , Bakırköy web tasarım , Avcılar web tasarım , Esenyurt web tasarım , Yenibosna web tasarım , Moda web tasarım , Güzelyurt web tasarım , Büyükçekmece web tasarım , Küçükçekmece web tasarım , Fatih web tasarım , Aksaray web tasarım , Unkapanı web tasarım , Maltepe web tasarım , Zeytinburnu web tasarım , Taksim web tasarım , Beyoğlu web tasarım , Beşiktaş web tasarım , Eminönü web tasarım , Sarıyerweb tasarım , Eyüp web tasarım gibi tüm Türkiye'nin il ve şehirlerine web tasarım firması olarak hizmet vermekteyiz.

  Web tasarım Türleri

Eticaret web tasarım , Bootstrap web tasarım, Hazır web web tasarım , Yönetim panelli web tasarım , Seo çalışması yapılan web tasarım , Firmaya özel web tasarım , Template web dizayn , Profesyonel web tasarım , Statik web tasarım , Dinamik web tasarım , Cep telefonuna uygun web tasarım, Şirket web tasarım, Html5 web tasarım , Kurumsal web tasarım , inşaat web sitesi tasarım , hastane web sitesi tasarım , doktor web sitesi tasarım, dekorasyon web sitesi tasarım, mimarlık web sitesi tasarım, makine web sitesi tasarımı , web sitesi yazılım, css web tasarım , php web sitesi tasarlama , asp yazılımlı web tasarım , tekstil giyim web sitesi tasarım , kredi kartlı web sitesi tasarım, çiçekçi websitesi tasarım, ürünlü web sitesi tasarım, fabrika web sitesi tasarım, araç kiralama web sitesi tasarım, plastik web sitesi tasarım, sanayi web sitesi tasarım, ambalaj web sitesi tasarım, acenta web sitesi tasarım, tatil sitesi tasarım, beyaz eşya sitesi tasarım gibi tüm web tasarım türlerini hazırlamaktayız.